Проект соціальної активізації для людей похилого віку з метою покращення якості їхнього життя через освітні, психолого-педагогічні та громадські заходи. Він орієнтований на людей віком 60+, які хочуть розвивати свої навички та інтегруватися в місцеву громаду. Наша діяльність включає когнітивні тренінги, підтримку когнітивних функцій за допомогою вправ на пам’ять, концентрацію та стратегічне мислення, юридичні семінари, присвячені навчанню людей похилого віку про їхні права та обов’язки, з акцентом на спадщину та шахрайство. Крім того, ми пропонуємо громадські та психоосвітні заходи, які розвивають навички міжособистісного спілкування та пропагують здоровий спосіб життя. І будь-яка людина похилого віку, яка відчуває депресію через старіння, може отримати користь від серії зустрічей з психологом, який запропонує емоційну підтримку і допоможе адаптуватися до життєвих змін.