Ця ініціатива спрямована на підтримку сімей, які зазнали насильства. Ми прагнемо оточити їх турботою і підтримкою, пропонуючи доступ до професіоналів, які можуть допомогти дорослим і дітям відновити душевний спокій і безпеку. В рамках проекту психологи і терапевти працюють з сім’ями, щоб допомогти їм пережити важкий досвід і навчитися будувати здорові стосунки в майбутньому. Наша мета – створити безпечний простір, де сім’ї можуть поговорити і підтримати один одного, а також запропонувати практичні інструменти для подолання нової життєвої ситуації. Наша діяльність – це більше, ніж проект, це простір, де кожен може знайти підтримку, розуміння та шлях до кращого майбутнього.